КВУ назвав депутатів, які ігнорували голосування Ради в липні

Перегляди: 385

У 100% голосувань взяв участь лише один нардеп

5f1e91d5b1d8f

Комітет виборців України проаналізував участь депутатів парламентських фракцій і груп в голосуваннях Верховної Ради в липні 2020 року.

Про це повідомила пресслужба КВУ.

Антилідерами за участю в голосуваннях стали депутати «Опозиційної платформи — За життя». За місяць депутати ОПЗЖ взяли участь лише в 53% голосувань, тобто, пропустили кожне друге голосування.

Серед депутатів ОПЗЖ, які майже не голосували в липні: Сергій Ларін (проголосував двічі, взяв участь 0,32% голосувань), Тарас Козак (0,32%), Вадим Рабінович (1%), Вадим Столар (1%), Юрій Бойко (3%), Сергій Льовочкін (4%), Юлія Льовочкіна (5%), Олександр Фельдман (8%), Ігор Абрамович (9%). Загалом дев’ять народних депутатів ОПЗЖ пропустили 90% голосувань.

Також низькі показники у депутатів групи «За майбутнє». В середньому один депутат цієї політсили взяв участь в 61% голосувань.

Депутати ВО «Батьківщина» в середньому взяли участь в 71% голосувань, депутати «Голосу» у 72%. Вищі результати в депутатів «Європейської солідарності» — 74% та групи «Довіра» — 75%.

«Слуги Народу» взяли участь в 85% голосувань. Однак, окремі депутати монобільшості пропустили значну кількість голосувань. Зокрема, Олександр Дубінський взяв участь лише в 5% голосувань, Ігор Фріс – у  11%, Анастасія Ляшенко –  у 29%, Сергій Нагорняк – у 30%, Ольга Василевська-Смаглюк – у 32%.

Як і в червні, у липні лише один народний депутат взяв участь в 100% голосувань Ради – Олександр Бакумов.

Всього в липні відбулося 634 голосування, що є найвищим показником в останні місяці. Депутати ухвалили зміни до Виборчого кодексу, призначили чергові місцеві вибори, обрали нового голову Національного банку та змінили кількість районів.

Источник lb.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code