Лещенко придбав велику квартиру у новобудові в центрі Києва

Перегляди: 456

Народний депутат Сергій Лещенко придбав квартиру площею 192 квадратних метрів у новобудові в центрі Києва

Про це свідчить довідка з держреєстру речових прав на нерухоме майно.

Квартиру розміщено у новобудові в центрі Києва, загальна площа – 192 квадратних метрів.

Згідно з декларацією, у 2015 році Лещенко отримав 212, 067 тисяч гривень доходу в Україні, з них від викладацької, наукової і творчої діяльності 107,778 тисяч. Крім того ще 47,48 тисяч Лещенко отримав за межами країни – від Колумбійського університету та австрійського Institute for Human Sciences). Серед нерухомого майна нардеп вказав третину в квартирі в 60 кв м.

На рахунках у банку в нього було всього 24 тисячі гривень.

 

ДОВІДКА З ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ

У коментарі УП щодо джерел походження коштів на придбання квартири Лещенко заявив, що «половина суми — це позика від засновника Української правди Олени Притули терміном на 10 років», інша частина коштів на придбання квартири — це його заощадження як колишнього співвласника «Української правди». Також, за словами Лещенка, в 2013—2014 роках він задекларував понад 100 тисяч доларів доходу.

«Інше — це гроші моєї улюбленої людини Анастасії Топольської, яка буде вказана в моїй декларації за підсумками 2016 року; ґ) Заробітки Насті дозволяють впевнено говорити про погашення боргу. Настя входить до числа найбільш високооплачуваних діджеїв у Східній Європі, виступаючи близько 200 разів на рік на чотирьох континентах», — заявив Лещенко.

 

Лещенко придбав квартиру в цій новобудові
 

Тепер Лещенко житиме в центрі міста в новому будинку

«Сподіваюся, ви розумієте, що ці нападки – плата за мою антикорупційну діяльність без оглядки на прізвища та посади. Чесність має заохочуватися, а не каратися», — написав Лещенко.

Джерело: Українська правда

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code