Лісгосп на Волині купив легковик за півмільйона, – депутат

Перегляди: 920

Директор Маневицького лісгоспу Володимир Радіон погодив, попри рішення Держлісагентства, купівлю легковика для патрулювання та охорони лісових масивів, хоча той не відповідав вимогам

Про це в Facebook написав керівник “Народного контролю” Волині Павло Данильчук та опублікував відповідні документи.

“Мабуть саме для боротьби проти стареталів, порушуючи накази Держлісагенства, на початку 2015 року директор лісництва Володимир Радіон придбав у ТзОВ “БОГДАН-АВТО Луцьк” легковий автомобіль Hyundai Elantra за 503 563 тис. грн. та систему відеоспостереження за лісовими масивами за 80 323 тис. грн”, – написав він.

“Також за два останніх роки здійснено порушення в закупівлях основних засобів по ДП “Маневицький лісгосп”, ряд яких закуплялося у фіктивних фірмах, які мають належність до колишнього одіозного головного лісівника області Колісника, наприклад ТзОВ “Арзу”, – додав депутат.

“Загалом у 2014 році було витрачено на закупівлі 2,6 мільйона гривень, а вже за січень-серпень 2015 аж 5,2 мільйона. І це в час війни!” – емоційно продовжив він.

“Ще Радіон В. був на останніх місцевих виборах кандидатом в депутати Волинської обласної ради від БПП, правда не пройшов. Якось думки наштовхується, що не збіг обставин була купівля авто бізнес-класу в корпорації Богдан. А де ж реакція тимчасово-виконуючого обов’язки керівника обласного управління лісового господарства Олександра Кватирка? Який обіцяв зміни в лісовій галузі області. Чи може то певний “договорняк” із маневицьким лісником Радіоном? Як по-іншому розуміти відсутність реакції на ці зловживання? Чи може так його боїтесь?” – запитав Данильчук.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code