Люди в камуфляжі і балаклавах штурмували міськраду Харкова

Перегляди: 575

У будівлі відбулися сутички з міліцією з використанням сльозогінного газу

Близько 200 чоловіків у камуфляжі і балаклавах, які пікетували будинок екс-губернатора Харківської області Михайла Добкіна, штурмували Харківську міськраду. 

Зокрема, до будівлі міськради прийшли невідомі і зажадали, щоб до них вийшов Геннадій Кернес.

При цьому відбулося кілька коротких сутичок між міліцією і людьми в балаклавах. Хтось пустив сльозогінний газ. Вхід до міськради оточений щільним кордоном міліції.

«Хлопці відійшли буквально на 20 метрів. Жодних конкретних вимог поки люди в балаклавах не висувають, проте перебуваючи біля будинку Добкіна, вони сказали, що їхнє завдання — викинути з міста Добкіна і зробити так, щоб Кернес не став мером Харкова», — розповіла кореспондент.

 facebook.com/slava.mavrichev
Як повідомляє харківський журналіст Слава Мавричев на своїй сторінці у Facebook, люди в масках увірвалися в будівлю Харківської міськради, де пробули хвилини три.«Побуянили у приймальні Кернеса — розбили телефон — і вийшли. На виході зчепилися з міліцією. Ніби як — побили одного зі співробітників. Потім — сіли в кілька автобусів і поїхали», — написав журналіст.

Раніше повідомлялося, що в Харкові прихильники «Азова» заблокували будинок Добкіна.Люди в балаклавах кидали у двір Добкіна піротехніку, намалювали на паркані півня, а вікно облили фарбою.

Источник: korrespondent.net

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code