Мафія: Брати-нардепи від фракції БПП обікрали «Нафтогаз» на 550 млн

Перегляди: 506

Компанія, бенефіціарами якої є брати з Львівщини Богдан і Ярослав Дубневичі, маніпулювала з обсягами природного газу і застосуванням цін на газ, які в 2014—2015 роках відрізнялися в залежності від категорій споживачів

НКРЕКУ звернулася до правоохоронців з вимогою розслідувати махінації з газом ТОВ «Енергія Новий Розділ». Про це повідомляє прес-служба Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), передають Патріоти України з посиланням на БізнесЦензор.

Згідно з повідомленням, акт перевірки ТОВ «Енергія-Новий Розділ» було розглянуто на засіданні комісії 9 червня.

Зокрема, перевіркою встановлено, що компанія за рахунок маніпуляцій з обсягами природного газу і застосуванням цін на газ, які в 2014—2015 роках відрізнялися в залежності від категорій споживачів, завдала шкоди НАК «Нафтогаз України» на суму близько 553 млн грн.

«Комісія звернеться до правоохоронних органів за результатами цієї перевірки. Результати таких перевірок тільки підтверджують необхідність єдиних цін на природний газ, як інструменту боротьби з корупцією», — наголошується в повідомленні.

Відповідно до реєстру юросіб, бенефіціарами ТОВ «Енергія Новий Розділ» є Богдан і Ярослав Дубневичі.

Як відомо, брати Дубневичі були обрані народними депутатами по мажоритарних округах №120 і 118 у Львівській області та входять до депутатської фракції «Блок Петра Порошенка».

 

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code