МАУ стане менше літати в Європу і більше — в Азію

Перегляди: 174

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України взимку скоротить частоту польотів за більшістю європейських напрямків

flyuia_com__650x410

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Так, МАУ зменшить кількість польотів з Києва в такі міста як Ларнака, Венеція, Афіни, Барселона, Мадрид, Рим, Франкфурт, Брюссель, Рига, Вільнюс, Стокгольм, Гельсінкі, Лондон, Копенгаген, Анкара, Мілан (Бергамо), Прага і Відень .

Крім того, компанія вирішила рідше літати в Пекін і Торонто — кількість рейсів скоротиться на один і два рейси на тиждень відповідно.

Незначним буде скорочення польотів в Тель-Авів, Баку, Єреван, Тбілісі, Амман і Тегеран.

Разом з цим буде виконуватися менша кількість прямих рейсів з Івано-Франківська до Валенсії та Аліканте, а також зі Львова до Мадрида.

На внутрішніх рейсах з Києва до Харкова та Львова буде виконуватися на один рейс на тиждень менше.

Інтенсивність польотів між Києвом та Алмати зменшиться з семи до чотирьох, а між Києвом і Астаною — до трьох рейсів на тиждень.

За словами віце-президента МАУ з комерції Сергія Фоменка, рішення по оптимізації зимового розкладу прийнято з урахуванням сезонності попиту на різні напрямки, а також з тимчасовим скороченням флоту через зміну покоління Boeing-737 класичної серії на авіалайнери нового покоління.

При цьому, з 20 грудня цього року МАУ збільшить кількість рейсів між Києвом і Бангкоком до шести на тиждень, Києвом і Стамбулом — до трьох щоденних рейсів.

Крім того, з 25 жовтня МАУ має намір виконати ряд рейсів з Києва в Ла-Романи (Домініканська Республіка). Польоти будуть виконуватися по понеділках і четвергах з інтервалом в десять днів.

Також з 27 грудня авіакомпанія запустить рейс до курорту Гоа.

Источник Экономическая правда

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code