МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ У БІЛІЙ ЦЕРКВІ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ІНШИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ СТАНУТЬ ПЛАТНИМИ

Перегляди: 391

28 листопада на засіданні виконкому Білоцерківської міської ради схвалили рішення міської ради «Про погодження вартості медичної послуги (одне амбулаторне відвідування, один день стаціонарного лікування, один день лікування в денному стаціонарі, одне гістологічне дослідження операційного та біопсійного матеріалу) для мешканців інших населених пунктів, територіальних громад»

37fa4092f14e2c21a8e3ee6da2b41ef9_L

Доповідач з цього питання начальник управління охорони здоров'я Денис Яблонський зазначив, що на медичне обслуговування громадян, які не є мешканцями Білої Церкви витрачається близько 23 млн. грн. А тому, оскільки довколишні громади не захотіли створювати з Білою Церквою об'єднану територіальну громаду, потрібно встановити розцінки на амбулаторне відвідування, перебування у стаціонарі, лікування в денному стаціонарі, проведення гістологічногодослідження операційного та біопсійного матеріалу для мешканців інших територіальних громад.

Вартість послуг наводиться у проекті рішення, опублікованому у розділі Проекти нормативно-правових актів виконавчого комітету.

Це рішення також винесуть на розгляд Білоцерківської міської ради, яка має ухвалити остаточний варіант. Затим розцінки доведуть до відома керівників територіальних громад. Варто зазначити, що дані розцінки поширюються лише на надання планових послуг, в екстренних випадках медична допомога надаватиметься за тими ж умовами, що й нині.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code