Мер Білої Церкви Дикий назвав себе законослухняним громадянином

Перегляди: 517

В коментарі виданню  «КиевВласть» мер Білої Церкви Геннадій Дикий називає себе законослухняним громадянином, проте йти в суд не збирається, доки не отримає повістку

b024185122

Геннадій Дикий

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «КиевВласть».

У Білоцерківському міськрайонному суді розглядається справа про адміністративне корупційне правопорушення мера міста Геннадія Дикого. Дикому закидають ведення підприємницької діяльності при одночасній роботі на посаді градоначальника Білої Церкви. Однак, на шляху до справедливості виникла проблемка: справі не можуть дати хід, адже Дикий на засідання не ходить, стверджуючи, що офіційного запрошення не отримував.

Як стало відомо, 13 вересня відбулося друге засідання у справі про адміністративне корупційне правопорушення міського голови Білої Церкви Геннадія Дикого.

Сам міський голова Геннадій Дикий запевняє, що закон не порушував, і ніяких запрошень до суду не отримував.

«Я не знаю, що відбувається в суді, тому що ніяких офіційних запрошень на засідання не отримував. Якщо я все-таки отримаю офіційне запрошення, то на наступне засідання, звичайно ж, прийду», — зазначає мер Дикий.

«Я не у відпустці, чи на лікарняному, я кожен день на роботі. А якби ви хоч день попрацювали мером 200-тисячного міста, то зрозуміли б, що цю посаду просто неможливо поєднувати з управлінням підприємством. Я законослухняний громадянин і все, що передбачає закон, я давно виконав», — запевняє градоначальник Білій Церкві.

Нагадаємо, що в 2016 році одним з найвидніших бізнесів Геннадія Дикого був будівельний супермаркет «Будмаркет» у Білій Церкві. За даними Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань минулого року, Дикий був одноосібним господарем цього бізнесу з часткою в статутному фонді 19 млн грн. Через місяць після виборів, 20 листопада 2015 року ПП «Будмаркет» (ЄДРПОУ 25563968) отримало нового директора в особі Олени Дикої – його дружини.

Аналогічна ситуація спіткала і приватне підприємство «Бц Іст Сервіс» (ЄДРПОУ 35784768), що займається торгівлею металевими виробами, будматеріалами і т.д. Статутний капітал ПП становив 200 тис грн і повністю належав меру Білої Церкви. Керівником з 20 листопада 2015 значиться вищезгадана Олена Дика.

Була у власності Геннадія Дикого компанія ПП «Рось Екотех» (ЄДРПОУ 37381625) зі статутним капіталом 3 млн грн, що спеціалізується на переробці відсортованих відходів. Примітна деталь: ця фірма зареєстрована будинку у білоцерківського міського голови. Засновником також є Олена Дика.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code