Мережа Facebook розпочала протидію «фейковим» новинам

Перегляди: 364

Одна з найбільших у світі соціальних мереж Facebook оголосила про нові заходи протидії поширенню підроблених новин

Facebook

Компанія Facebook заявила 15 грудня, що користувачі зможуть позначати як «фейкові» повідомлення, що з’являються в їхній стрічці. Facebook для перевірки викладених фактів співпрацюватиме з ABC News, Associated Press та іншими медіакорпораціями. У разі, якщо партнери вкажуть на викривлення даних, ці повідомлення у Facebook матимуть позначку «суперечливі». Вони також матимуть посилання на статтю, яка пояснить, що саме є сумнівним.

Соціальна мережа Facebook має близько 1,8 мільярда користувачів по всьому світу. За чисельністю з нею може сперечатися лише поширений переважно в Китаї аналог, але за популярністю в решті світу Facebook не має конкурентів.

Кілька тижнів тому керівник Facebook Марк Цукерберг назвав «божевільною ідеєю» те, що фейкові новини в соцмережі допомогли схилити виборців у США 8 листопада на користь обраного президента Дональда Трампа. Перед виборами у Facebook поширювалися хибні повідомлення, нібито папа Римський Франциск схвалив кандидатуру Трампа, а також нібито федеральний агент, який здійснював розслідування щодо кандидата від демократів Гілларі Клінтон, був знайдений мертвим.

Источник Радио Свобода

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code