Мерія планує віддати партнерам дружини мера 2 мільйона на облаштування стоків

Перегляди: 186

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради має намір за результатами тендеру укласти договір з ТОВ «Вакула-Т» на закупівлю робіт з реконструкції споруд для збирання вод поверхневого стоку вартістю 1,94 млн грн

b9d2570-prozorro

Про це пишуть «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на дані «Прозорро».

Роботи планують провести на вулиці Гоголя (від буд. № 36 до майдану Визволення). Підрядник має розібрати дорожнє покриття, улаштувати вирівнювальні шари основи автогрейдером, встановити бортові камені, улаштування покриття з фігурних елементів мощення площадок та тротуарів, перекласти горловини цегляних колодязів трирядовою кладкою.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ПП «Токмак-ФЕМ», яке подало дорожчу на 186 тис грн. пропозицію.

ТОВ «Вакула-Т» належить Гуменюку Євгену Володимировичу та Гуменюк Катерині В’ячеславівні.

На цьому тендері фірма вказала, що орендує автомобіль МАЗ у ТОВ «НВФ «Дизельімпекс». Воно належить Оксані Савицькій та ПП «Виробничо – комерційна фірма «Елеком». Остання також належить Савицькій. Вона –  дружина міського голови Токмака Ігоря Котелевського, який керує містом з 2009 року.

Окрім цього, у Гуменюка Євгена Володимировича отримував зарплату Гуменюк Володимир Володимирович (були прописані за однією адресою, вочевидь брати). Останній – це чоловік головного спеціаліста-бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності місцевого Виконавчого комітету Людмили Гуменюк.

ТОВ «Вакула-Т» загалом отримало 10 підрядів на 6,8 млн грн (без вказаного вище) – усі від структур Токмацької міськради. Також співвласник фірми Євген Гуменюк як ФОП отримав 26 підрядів на 2 млн грн, 20 з яких на 1,5 млн грн – від структур Токмацької міськради.

Як ФОП Гуменюк Євген Володимирович на закупівлях двічі конкурував з ФОП Щербань Василь Георгійович. Раніше Гуменюк Катерина В’ячеславівна та Щербань Василь Георгійович разом купляли у Токмацької міськради ділянку для розміщення виробничих приміщень.

ФОП Гуменюк Володимир Володимирович загалом отримав 7 підрядів вартістю 9,2 млн грн. – усі від Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради.

Источник nashigroshi

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code