Мерія замовила проект утеплення школи фірмі, власницю якої підозрюють в схемі на утепленнях шкіл

Перегляди: 143

Департамент енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради 20 березня повідомив про укладання угоди з ТОВ «МКП «Стандарт» на розроблення проектно-кошторисної документації на суму 1,48 млн грн

b9d2570-prozorro (1)

Про це пише «Центр журналістських розслідувань» з посиланням на дані «Прозорро».

Замовлено проект для термосанації будівлі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10. Сама угода не оприлюднена.

«МКП «Стандарт» було зареєстроване в травні 2019 року і приймало участь тільки неконкуретних закупівлях, з фірмою підписано 72 угоди на майже 6 млн грн. Замовниками були Департамент енергетики Миклаївської міськради та КП «Капітальне будівництво міста Миколаєва».

Власницею «МКП «Стандарт» з кінця минулого року є Готская Танія Миколаївна. Вона також є власницею ТОВ «Голден-Буд». Ця фірма фігурує в розслідуванні № 62019150000000744 від 26.09.2019р, що проводить Державне бюро розслідувань. ДБР підозрює посадовців Департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міськради в змові з посадовцями ТОВ «Голден-Буд» та іншої фірми – ТОВ «Фасад-Центр», внаслідок чого існує підозра на привласнення коштів під час виконання підрядних робіт з утеплення загальноосвітніх шкіл та житлових будинків у Миколаєві.

Зареєстрована у вересні 2016 року «Голден-Буд» отримало держзамовлень на 148, 14 млн грн.,84,5 млн грн., більшість з яких від Департаменту енергетики Миколаївської міськради. За даними видання, фірма пов’язана з колишнім віце-мером Миколаєва Романом Васюковим.

Источник nashigroshi

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code