Мешканці Білої Церкви заборгували за минулорічне тепло понад 50 млн грн (ВІДЕО)

Перегляди: 396

Минулого тижня мер Білої Церкви Геннадій Дикий повідомив про готовність міста до опалювального сезону на 95 %, проте мешканці заборгували за минулорічні послуги теплопостачання 50,8 млн грн

new22

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «bctv» та «БЦ NEWS».

В цьому році проведені гідравлічні випробування на всіх без виключення теплових мережах, під час яких було виявлені пошкодження, які ліквідовано не шляхом заварювання, а заміни труб на попередньо ізольовані. Всього замінено близько 8 000 метрів труб.

Також Геннадій Дикий оприлюднив інформацію, що населення заборгувало за послуги теплопостачання КП «Білоцерківтепломережа» станом на сьогодні 50,8 млн грн. Погашення заборгованості за природний газ, спожитий у минулому опалювальному періоді, є першочерговою вимогою НАК «Нафтогаз України» для початку нового опалювального сезону.

Тому підприємством КП БМР «Білоцерківтепломережа» проводиться робота щодо покращення платіжної дисципліни споживачів послуг та зменшення заборгованості, як в досудовому так і в судовому порядку.

Підключення об’єктів до теплопостачання відбувається тільки відповідно до синоптичної ситуації, на основі температурних показників навколишнього середовища. Включення систем опалення здійснюється відповідно до рішення виконкому за умови, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує 8°C. Підключатимуться лише об’єкти, в яких є акт готовності.

Занепокоєння викликає аварійний стан магістрального трубопроводу «ТЕЦ-місто». Магістральна мережа вже вичерпала свій паспортний розрахунковий ресурс, який складав 25 років. На теперішній час перевищення проектних термінів експлуатації складає 20 років.

Магістраль обігріває 109 багатоквартирних будинків, 5 шкіл, 9 дитсадочків, 6 великих промислових підприємств. Загальна кількість осіб, що мешкають на масиві Леваневського та отримують опалення від труби «ТЕЦ-місто», складає понад 56 тис осіб.

За період підготовки на тепловій магістралі «ТЕЦ-місто» тричі були проведені гідравлічні випробування, під час яких відбулося 10 поривів труби. Ділянки замінено на нові труби. Проте це не вирішує проблему цієї труби.

А тому розроблено техніко-економічне обґрунтування проекту «Реконструкція системи теплопостачання житлового масиву „Леваневський“ від Білоцерківської ТЕЦ у м. Біла Церква». На втілення проекту потрібно 338,8 млн грн. Вартість реалізація першої черги реконструкції – 96,5 млн грн.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code