Мешканці Білої Церкви зможуть відслідковувати графік руху маршруток в режимі онлайн

Перегляди: 354

8 червня відбулось засідання комісії з безпеки дорожнього руху

Новини Білої Церкви: Мешканці Білої Церкви зможуть відслідковувати графік руху маршруток в режимі онлайн

Під час засідання піднімалось питання про дотримання автоперевізниками умов договорів на перевезення пасажирів.

Наразі в нашому місті триває транспортна реформа, згідно з якою однією з умов договору на перевезення є — обладнання маршрутних засобів GPS-навігаторами. Для всіх перевізників міста, з якими були заключенні договори у 2017 році ця умова є обов’язковою.

Нововведення вже допомагає білоцерківцям краще орієнтуватися у русі транспорту. GPS-моніторинг також дозволяє вирішити проблему, на яку мешканці Білої Церкви нарікали найбільше – не дотримання графіків та інтервалів руху автобусами, а іноді й, взагалі, відсутність транспортних засобів на маршруті.

Відтепер за допомогою трекерів, всі бажаючі можуть відслідкувати графік руху маршруток та дотримання ними швидкісного режиму.

Інспектор відділу транспорту та зв’язку міської ради Віктор Клочан під час засідання відмітив, що на сьогоднішній день міські маршрути № 4, 11, 21, 22, 25 повністю або частково обладнано GPS-навігаторами.

Всім перевізникам, які повинні, але не виконали цю умову, було вручено попередження з вимогою негайного усунення порушень. У випадку, коли перевізник отримує п’ять і більше попереджень договір може бути розірваний.

Відтепер, кожен житель Білої Церкви, в режимі онлайн, може відстежити де знаходяться, не лише тролейбуси, а й транспортні засоби міських маршрутів №4, 21, 22, 25. Для цього необхідно лише перейти за посиланням: Маршрути міста.

Також, для зручності було розроблено мобільну версію цього додатку і мешканець зі смартфоном, на зупинці, може бачити через скільки прибуде наступна маршрутка.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code