МЕШКАНЦЯМ ЗАЛІЗНИЧНОГО СЕЛИЩА РАДЯТЬ ПОГОДЖУВАТИСЯ НА ШИРШУ ДОРОГУ

Перегляди: 459

8 червня в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради відбулося засідання архітектурно-будівельної ради, на якій мешканцям Залізничного селища запропонувала розглянути детальний план забудови території даного мікрорайону.

5806ed5bd1f64d52ce756eaccc7ac637_L

Фото: сайт Білоцерківської міської ради

Нагадаємо, мешканці Залізничного селища на початку цього року з’ясували, що через їх вулиці та прилеглі дачні кооперативи запланована у Генплані міста магістральна дорога. Після численних зустрічей і обговорень у міськраді, де люди висловили свій протест проти дороги, будівництво якої змусило б їх частково зменшити свою присадибну ділянку, демонтувати господарчі споруди, огорожі, а подекуди навіть хати, дійшли компромісу.

Компроміс полягав у тому, що відміняти дорогу, закладену у Генплан, не будуть, адже зміни до такого документу заборонено вносити упродовж 5 років. Натомість на етапі розробки зонування цієї території та детального плану забудови обов’язково до обговорення запросять мешканців цих вулиць і дачних кооперативів.

Розробляє детальний план забудови проектно-будівельна фірма «Аркада», засновником та керівником якої є Аркадій Дубік. Саме він презентував мешканцям план забудови.

«Під час зустрічі жителям надали роз’яснення щодо можливих варіантів забудови, а також відповіли на низку запитань. Зауваження та пропозиції, з якими виступили білоцерківці, були вислухані та враховані», — йдеться у повідомленні на сайті Білоцерківської міської ради.

А от мешканці, навпаки, кажуть, що їм назустріч не йдуть. Під час обговорення, зі слів мешканців, з’ясувалося, що їм знову пропонують дорогу ширшу, ніж є наразі, отже хтось та має поступити своїм тином чи частиною приватних будівель.

На прес-конференції, яка відбулася 20 червня, міський голова Геннадій Дикий пояснив, що, якщо жителі хочуть, аби їх будинки перевели з дачних у жилі, то треба погодитися на таку ширину дороги, яку передбачають будівельні норми, бо по цим дорогам повинна мати можливість проїхати пожежна машина, швидка допомога тощо. Якщо ж не хочуть переводити будинки, то можуть залишати собі таку дорогу, яка є наразі. «Я хочу зазначити, що коли кожен мешканець зрозуміє, що після переведення їх житла з дачних чи садових будиночків у житлові, зросте і ціна будинку, і вартість земельної ділянки, то вони погодяться на розширення дороги», — сказав мер. Для багатьох мешканців такий аргумент може бути не актуальним, так як вони вже перевели свої будинки з дачних у жилі.

Також під час розробки плану забудови з’ясувалося, що територія, на якій розташована частина дач, не придатна для будівництва дороги, оскільки  там мулистий грунт і є ризик натрапити на плавун. Тож частина дачників видихнули з полегшенням.

Варто зазначити, що проект рішення про детальний план забудови мають розглянути спершу на земельній комісії, а потім на засіданні сесії Білоцерківської міської ради у ІІІ кварталі 2017 року. Тож у мешканців ще є час донести свою думку до представників місцевої влади.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code