Мінфін: З 1 січня 2017 року з Україною буде легше вести бізнес

Перегляди: 531

З 1 січня 2017 року Україна приєднається до плану ОЕСР з протидії розмивання податкової бази (план BEPS)

minfin_arhiv

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-служба міністерства фінансів України.

«Трохи хороших новин з Парижа: з 1 січня 2017 року з Україною буде легше вести бізнес, адже ми приєднуємося до Плану BEPS по боротьбі з ухиленням від оподаткування, розроблений Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР)», — йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, міністр фінансів Олександр Данилюк передав офіційного листа генеральному секретарю ОЕСР Хосе Анхель Гурріа в Парижі, що є підтвердженням того, що Україна приєдналася до Плану BEPS (Base erosion and Profit Shifting) з 1 січня 2017 року.

Як зазначається, міністр розповів про можливості для інших країн, які відкриваються з приєднанням України до BEPS і роботою з поліпшення інвестиційного клімату.

«Сьогодні існує багато зловживань, пов'язаних з тим, що в різних країнах правила оподаткування відрізняються. Це призводить до недобросовісної конкуренції та недоотримання податків. План BEPS — це єдині правила гри, які допомагають боротися зі спекуляціями, а також створюють рівні умови для всіх гравців», — йдеться у повідомленні.

«Приєднання України до BEPS є позитивним сигналом для інвесторів. Це буде стимулювати міжнародну торгівлю і сприяти зростанню нашої економіки», — запевняють в міністерстві.

Источник Экономическая правда

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code