Мінінфраструктури знайшло порушення в тендерах на 6,4 мільярда

Перегляди: 327

З травня 2017 року Міністерство інфраструктури зафіксувало можливі порушення з боку підпорядкованих відомств у сфері публічних закупівель на загальну суму 6,4 мільярда гривень

l97kusprzoe_650x410 (1)

Про це заявив голова Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Міністерстві інфраструктури Дмитро Остапчук, повідомляє «Укрінформ».

«За час нашої роботи, з травня 2017 року, ми зробили висновки щодо можливих порушень у сфері публічних закупівель в 27 підприємствах на загальну суму понад 6,4 млрд грн. Тобто, ми знайшли порушення фактично в кожній дванадцятій гривні, які були витрачені у 2017 році міністерством на публічних закупівлях», — розповів Остапчук.

За результатами моніторингу Міністерство інфраструктури проведе внутрішнє розслідування.

Також за інформацією очільника комітету, з травня 2017 року до правоохоронних органів було спрямовано 11 заяв, 9 — до Нацполіції, 2 — до НАЗК щодо конфлікту інтересів посадових осіб у міністерстві.

Як повідомлялося, державне агентство автомобільних доріг завдяки системі електроних торгів ProZorro заощадило на державних закупівлях 2,5 мільярда гривень.

Источник Экономическая правда

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code