Міністр інфраструктури розповів, коли розпочнеться будівництво платної дороги Київ — Біла Церква

Перегляди: 289

Будівництво платних доріг Київ — Біла Церква та Львова – Краківець розпочнеться не раніше 2019 року

e5b517 (1)

Про це повідомляє сайт Укрінформ посилаючись на міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

«Ми працюємо над концесією українських доріг, які називаються платних дорогах, які будуть будуватися на існуючі безкоштовні. Зараз розробляється техніко-економічне обґрунтування для двох потенційних ділянок — це Львів-Краковець та Київ-Біла Церква. Після цього ми зможемо перейти до обговорення з потенційними інвесторами та провести тендерні процедури. Ми прогнозуємо, що вони будуть продовжуватися протягом 2018 року, і в 2019 році ми можемо говорити про початок фізичних робіт », — розповів Володимир Омелян.

За словами міністра, процес затримує кілька факторів. Зокрема, у європейській практиці — 90% фінансування таких проектів забезпечує держава, а в друге, трафік автомобілів в Україні досить незначний.

«Дорожній фонд може бути гарантією повернення коштів інвестора в разі нестачі трафіку. Це прозора формула, яка по всьому світу працює в Європі. Я сподіваюся, що перші пілоти будуть успішними, ділянки від 50 до 100 км, і тоді ми зможемо говорити про ефективну модель платних доріг для України », — наголосив Омелян.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code