Мін’юст хоче арештовувати банківські рахунки онлайн

Перегляди: 254

Міністерство юстиції перейматиме досвід Хорватії у запровадженні системи електронних арештів банківських рахунків

c65af08cf973fb704f6618d58b427194

Про це заявив директор департаменту з питань правосуддя та національної безпеки Олександр Олійник після робочого візиту делегації Міністерства юстиції до Республіки Хорватія, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

За словами Олійника, після запровадження у Хорватії електронного арешту коштів суттєво покращилася ситуація з виконанням судових рішень.

З початку 2011 року із 8,1 млн документів про стягнення коштів на загальну суму 39,7 млрд євро кількість виконаних документів становила майже 7 млн документів (82%) на суму більше 23 млрд євро (58%).

«Це стало можливим завдяки тому, що Фінансове агентство, яке є провідною хорватською компанією у сфері фінансового посередництва, має можливість надавати банкам електронне розпорядження щодо блокування коштів протягом 60 хвилин. Так як сам процес відбувається протягом декількох хвилин, у боржника немає можливості вивести кошти з рахунків», — зазначив представник Мін’юсту.

Він додав, що всього через кілька років після введення електронного арешту коштів за оцінками, складеними для доповіді Світового банку Doing Business-2017, Хорватія піднялася з 52 на 7 місце.

Нагадаємо, Міністерство юстиції оголосило про запуск відкритого онлайн-реєстру громадян і компаній-боржників.

Источник Экономическая правда

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code