Місія технічної підтримки МВФ завершила роботу в Україні

Перегляди: 117

Мінфін пообіцяв застосувати рекомендації експертів на практиці

5f17dfa534729

21 липня в Україні завершила роботу місія технічної підтримки Міжнародного валютного фонду з питань податкової політики. Робота тривала упродовж трьох тижнів у режимі відеоконференції за безпосередньої участі представників Міністерства фінансів України, інформує пресслужба Мінфіну.

«Обсяг роботи Місії передбачав аналіз останніх змін у податковому законодавстві щодо правил міжнародного оподаткування, зокрема тих, що запроваджені Законом України від 16.01.2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві»», — повідомили у міністерстві.

Експерти розглянули  головні податкові нововведення в контексті імплементації Плану дій BEPS:

  • запровадження правил контрольованих іноземних компаній, інструменти запобігання ухиленню від сплати податків та необґрунтованого використання податкових пільг;
  • удосконалення правил визнання постійних представництв;
  • удосконалення правил контролю за трансфертним ціноутворенням.

Окремо обговорювалися особливості можливої реалізації в Україні з урахуванням досвіду інших країн програми одноразового добровільного декларування.

Під час роботи були надані коментарі щодо окремих аспектів імплементації зазначених новацій, з огляду на світовий досвід застосування цих інструментів податкової політики.

«Пропозиції експертів мають практичну цінність для роботи Міністерства фінансів та Державної податкової служби над проектами підзаконних нормативно-правових актів та роз’яснень щодо практичного застосування податкових новацій», — зазначили у Мінфіні.

Источник lb.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code