Міська влада Білої Церкви планує витратити 2 млн грн на оновлення зелених зон міста

Перегляди: 306

У Департаменті житлово-комунального господарства Білоцерківської міськради взялися за підготовку до весняного сезону. Днями депутати оголосили тендер на закупівлю послуг з догляду за трьома зеленими зонами в місті. Планується, що такий благоустрій обійдеться місту в 2 млн гривень

bila_cerkva (3)

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «04563.com.ua».

Тендер розділили на 3 лоти по одній зеленій зоні міста — територія «Парку Слави», «Торгової площі» і на вулиці Ярослава Мудрого. Як повідомляється, вартість закупівлі за всіма лотами становить 2,1 млн гривень. Варто відзначити, що найдорожче білоцерківцям обійдеться утримання «Парку Слави», на його обслуговування планують витратити понад 1,3 млн грн.

Так, за умовами технічного завдання, протягом 2018 року підрядник повинен забезпечити на вище зазначених територіях прибирання і стрижку газонів, догляд за клумбами, стрижку кущів і прополювання клумб. Взимку необхідно буде розчищати пішохідні доріжки від снігу та посипати їх спеціальним розчином. Крім цього, підрядник повинен буде висадити нові клумби на території «Парку Слави», «Торгової площі», міської лікарні №1 та біля пам'ятника Героям Небесної Сотні на вул. Ярослава Мудрого. Загалом планують висадити близько 16,3 тис. саджанців.

Подати пропозиції до тендеру можна до 12 березня, а сам аукціон відбудеться 13 березня.

Варто відзначити, що у минулому році Департамент ЖКГ також проводив закупівлю схожих послуг з озеленення та утримання цих територій. Тоді, ці послуги обійшлися Білій Церкві в 1,273 млн гривень.

За інформацією сайту Закупівлі, у 2017 році ТОВ «Білоцерківське зелене господарство» перемогло в 14 тендерах Департаменту ЖКГ.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code