МІСЬКА ВЛАДА ХОЧЕ КУПИТИ ВЕЛИКІ АВТОБУСИ

Перегляди: 283

28 лютого виконком Білоцерківської міської ради схвалив Програму розвитку автомобільного транспорту м. Біла Церква на 2018—2020 рр., яку буде винесено на розгляд депутатів міської ради

d445b01ba03740c92cedaef09d42b01f_L

Метою Програми є модернізація системи автотранспортних перевезень пасажирів у місті Білій Церкві та підвищення ефективності її функціонування.

Коментуючи це питання міський голова Геннадій Дикий зауважив, що програма надасть можливість придбати автобуси для поповнення та оновлення транспортного складу КП «Тролейбусне управління», сприятиме покращенню дорожньої інфраструктури, забезпеченню регулярних та якісних перевезень жителів міста.

Звичайно, якщо на придбання автобусів Білоцерківська міська рада виділить гроші з бюджету. Міський голова Білої Церкви перед засіданням 47 сесії навіть організував виставку прибиральної техніки та автобусу, який він вважає доцільним купити для міста. Тільки от чи будуть такі великі автобуси економічно вигідними, чи не доведеться білоцерківцям довго чекати на зупинках комфортного автобусу, ніхто з влади не знає. Адже будь-який водій маршрутки підтвердить: чим більший автобус, тим більші інтервали руху, інакше транспорт не буде економічно вигідним.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code