МОЗ модернізує «гарячу лінію»

Перегляди: 121

За чотири місяці надійшло більш ніж 790 тисяч дзвінків

7d7c1b5-moz3

МОЗ розпочало поетапну модернізацію своєї «гарячої лінії». Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер, сказано в повідомленні на сторінці міністерства у фейсбуці.

Починаючи з 15 березня і дотепер на «гарячу лінію» МОЗ України надійшло більш ніж 790 тисяч дзвінків. МОЗ інтегрує необхідні зміни та налагоджує технічний супровід опрацювання дзвінків.

Також у планах Міністерства охорони здоров’я побудувати потужний аналітичний компонент, де ключовим елементом буде модуль, що дозволить розробляти пропозиції поліпшення ситуації в різних сферах медичного обслуговування, відстежувати запити та вносити необхідні зміни до законодавчих актів і контролювати якість надання медичних послуг населенню.

Крім того, МОЗ спільно з партнерами та Міністерством цифрової трансформації забезпечує підготовку функціоналу, необхідного для повноцінного запуску сервісів, що дозволять укладати електронні декларації в онлайн-режимі, без необхідності візиту до лікарні. Реалізація такого функціоналу дозволить не лише суттєво спростити процес укладання декларацій для пацієнтів, а й скоротити адміністративне навантаження на лікарів і МОЗ.

Источник lb.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code