МУЗИЧНІ ШКОЛИ №2 ТА №3 ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ

Перегляди: 207

21 червня на засіданні Білоцерківської міської ради депутати вирішили зняти з порядку денного питання про ліквідацію музичної школи №2 та музичної школи №3. Хоча батьки та педагоги обох шкіл вимагали розглянути це питання та не підтримати його

35f01e44953f9ac7172d0e70bfc76ec3_L

Вкотре біля мерії грала музика. Це не тому, що депутатів Білоцерківської міської ради вирішили зустрічати як почесних гостей – з оркестром. Ні. Просто вчителі, учні музичних шкіл №2 та №3, які влада міста вирішила ліквідувати, таким чином привертають увагу до своєї проблеми. На засідання сесії навіть приїхали журналісти каналу СТБ.

Депутати Білоцерківської міської ради вирішили вдруге зняти з розгляду проект рішення про ліквідацію обох музичних шкіл та створення на їх базі мистецьких шкіл №2 та №3.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батьки вирішили робити ремонт музичної школи №2 власним коштом

При цьому присутні в залі педагоги просили дати слово голові профспілки музичної школи №3. А батьки вимагали врешті-решт розглянути питання та винести рішення щодо подальшої долі двох навчальних закладів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батьки та педагоги тимчасово відстояли музичні школи №2 та №3

Та, мабуть, побачивши, що у залі присутні журналісти СТБ, міські депутати разом з головою міста вирішили не озвучувати на всю Україну рішення про ліквідацію музичних шкіл і зняли його з порядку денного.

Але це не означає, що до нього не повернуться на черговій чи позачерговій сесії. Тож за увертюрою чекаємо на «другу частину Марлезонського балета».

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code