На Білоцерківщині 71,2 % жителів підписали декларації з лікарями

Перегляди: 159

Досі триває та підходить до завершення у Білоцерківському районі підписна кампанія «Лікар для кожної сім’ї»

im578x383-doc_climbed-cynic

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» із посиланням на сайт Білоцерківської районної державної адміністрації.

Як розповів головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району» Білоцерківської районної ради Іван Ровенко. Станом на 14 листопада  в електрону систему  внесено 36 670 декларацій з пацієнтами, що становить 71,2 % від загальної кількості проживаючих у районі (розрахунок 51 500 жителів з врахуванням жителів селі Безугляки та Пищики).

Найбільш активно обирають лікарів пацієнти віком 40–65 років. Декларації підписуються безстроково, але в будь-який момент пацієнт може обрати іншого лікаря і підписати з ним декларацію. Неправдивою є інформація про те, що ті, хто не підпише декларацію до кінця року, залишиться без медичної допомоги або буде змушений за неї платити.

Кампанія по вибору лікаря первинної допомоги «Лікар для кожної сім'ї» — це перший етап нової медичної реформи. Підписуючи декларації з сімейним лікарем, педіатром, терапевтом,  кожен пацієнт вибирає собі конкретного лікаря. Для  підписання  декларації пацієнту можна обрати лікаря з будь-якого медзакладу, що надає первинну допомогу, не обов’язково за місцем реєстраці.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code