На Білоцерківщині активісти виявили грубе порушення виборчого законодавства

Перегляди: 466

17 грудня активісти Національного Корпусу виявили грубе порушення виборчого законодавства на Білоцерківщині, на виборах об’єднаної територіальної громади міста Узин

93e5b0

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook активіст Олександр Консул.

«Кілька днів тому до нас звернулись с ТВК з проханням допомогти в підключенні принтеру до комп’ютера комісії. При проведенні роботи наш співробітник виявив занадто повільне функціонування системи. Далі було найбільш цікаве», — розповів один з членів передвиборчого штабу Нацкорпусу в Узині.

«На робочому столі комп’ютера ТВК було виявлено працюючу програму Team Viewer (для дистанційного доступу та керування комп’ютером). Працівники комісії не змогли пояснити хто і звідки слідкує та може керувати даними ТВК — вони навіть не знають, що це за програма. На місце тут же викликали працівників поліції», — розповідають в Нацкорпусі Київщини.

Новини Білої Церкви: На Білоцерківщині активісти виявили грубе порушення виборчого законодавства

За словами активістів в останні дні збільшилась кількість «припущень» від певних учасників передвиборчих перегонів про те, що в ніч виборів, а саме 24 грудня на територіальній виборчій комісії можуть відбутися масові фальсифікації.
Як відзначають в Нацкорпусі Київщини, комп’ютер виборчій комісії надала міська адміністрація Узина.

Два системні блоки ТВК були вилучені слідчо-оперативною групою. Всі порушення були зафіксовані.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code