На Білоцерківщині прочистили водосховище

Перегляди: 184

1 жовтня, на річці Рось провели планову чистку водосховища

460450_main

Про це повідомляє «Моя Київщина» із посиланням на «04563».

З самого ранку 1 жовтня в на Білоцерківщині у селі Глибочка на греблі Верхнього білоцерківського водосховища працівники ТОВ «Білоцерківвода» у присутності представників РОВР річки Рось, за допомогою спеціального крану відкрили шлюзи для залпового скиду води, об’ємом три мільйони кубічних метрів.

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу «Моя Київщина» у Facebook.

Відзначається, що нестримні потоки води, з витратами близько 120 м3/с стрімко понеслись у бік міста Біла Церква. Вода була темного кольору зі стійким тривалим запахом сірководню. Проте, через декілька годин вже на переливній греблі Білоцерківського середнього водосховища запаху майже не відчувалося, а вода була прозора. Подолавши греблі Білоцерківського середнього та нижнього водосховищ, вона попрямує вниз по течії річки Рось через Рокитнянський та Богуславський райони Київської області до Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.

Другий етап осінньої промивки відбудеться третього жовтня, тоді планують задіяти гідротехнічні споруди Стеблівського та Корсунь-Шевченківського водосховищ на річці Рось.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code