На Білоцерківщині відкрився новий садочок

Перегляди: 319

На Білоцерківщині у селі Скребиші відкрився новий дошкільний навчальний заклад «Совеня». Для всіх жителів села ця подія стала радісною та довгоочікуваною

4ba0da

Як повідомляє прес-служба Київської обласної держадміністрації, відкриття садочку відбулося 19 грудня у День Святого Миколая. З радісною подією мешканців громади вітали голова Храпачівської сільської ради Антоніна Черненко, начальник відділу освіти Білоцерківської РДА Оксана Кравченко.

Всі гості з радістю оглянули приміщення садка, оформлення дитячих кімнат відпочинку, ігрових та інших приміщень. Діти разом з вихователями представили перед всіма присутніми свої віршовані, пісенні та танцювальні номери. На сьогодні у дитячий садочок записали 20 дітей.

Новини Білої Церкви: На Білоцерківщині відкрився новий садочок

Відзначимо, що на реконструкцію та облаштування приміщення з районного бюджету направлено майже 300 тисяч гривень. Сільська рада допомогла із заміною вікон у їдальні та придбанні обладнання для харчоблоку. Не залишилися осторонь і місцеві підприємці, які теж надали суттєву допомогу для того, щоб для малечі були створені комфортні та затишні умови.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code