На Білоцерківському нижньому водосховищі незаконно виловлюють рибу за допомогою браконьєрських знарядь

Перегляди: 535

Невідомі особи на Білоцерківському нижньому водосховищі, яке розташоване на р. Рось між м. Біла Церква та селом Шкарівка здійснюють незаконний вилов риби за допомогою браконьєрських знарядь та забороняють білоцерківцям займатись любительським виловом риби

1dd26f

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

Міський голова Геннадій Дикий під час чергового засідання повідомив, що білоцерківці скаржаться на те, що невідомі особи незаконно виловлюють рибу з Білоцерківського нижнього водосховища.

«За отриманою інформацією, на нижньому водосховищі здійснюється спеціальне товарне рибне господарство для здійснення штучного розведення, вирощування водних живих ресурсів та їх використання. Господарську діяльність здійснює суб’єкт господарювання якому встановлено режим рибогосподарської експлуатації водного об'єкта з 12.04.2017 року по 31.12.2026 року. На жаль, інструкція якою передбачено видачу вказаного режиму не передбачає погодження такої діяльності а ні з органами місцевого самоврядування, а ні з басейновим управлінням. До Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів таких звернень не було, відповідно будь — яких погоджень не видавалось», — відзначив міський голова.

Однак, в цій діяльності є нормативні документи, обмеження та норми якими регулюється порядок вилову риби та інших водних живих ресурсів. Останнім часом у громади Білої Церкви виникли сумніви щодо їх дотримання.

За словами Геннадія Дикого, все частіше надходять численні скарги від місцевих рибалок любителів, про те, що так звані «нові користувачі» забороняють їм любительський вилов риби, ламають вудки та рибацькі знаряддя, а також здійснюють промисловий вилов риби за допомогою заборонених браконьєрських знарядь та засобів лову.

Міський голова з приводу порушення прав членів територіальної громади на любительську ловлю, перевірки законності вилову риби суб’єктом підприємницької діяльності, ініціював відкриту зустріч на яку запрошуються представники громади, небайдужі жителі, правоохоронні та контролюючі органи.

Крім цього, за словами Геннадія Дикого, вилов риби суб’єкт господарювання здійснює у великому обсязі, а зариблень, як таких, не відбувається.

Отже, вже на наступному тижні в Білій Церкві буде проведена відкрити зустріч, на якій будуть присутні представники Держрибагенства, Національного університету біоресурсів і природокористування України, рибацькі організації та рибацькі спілки міста, представникі правоохоронних органів та фігуруючого суб’єкта господарювання.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code