На Київщині викрили незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів

Перегляди: 427

Працівники податкової міліції, в рамках проведення спецоперації «Акциз – 2017» та досудового розслідування, розпочатого за ознаками злочину, виявили та припинили діяльність підпільного виробництва паливно-мастильних матеріалів на Київщині. Зокрема, мова йде про незаконне виготовлення, зберігання або транспортування з метою збуту підакцизних товарів

a2df25

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Київській області.

За результатами перевірки було встановлено, що службові особи ряду підприємств на території нафтобази, розташованої в Київській області, організували незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів до яких додавали хімічні присадки низької якості, чим підвищували октанове число даного пального.

Новини Білої Церкви: На Київщині викрили незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів

Новини Білої Церкви: На Київщині викрили незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів

За інформацією начальника управління ГУ ДФС у Київській області Романа Потапова, зловмисники здійснювали реалізацію паливно-мастильних матеріалів за допомогою власного інтернет-ресурсу та через мережу АЗС, що розташовані на території Київщини.

Новини Білої Церкви: На Київщині викрили незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів

Під час слідчо-оперативних заходів з незаконного обігу було вилучено товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 6,4 млн. гривень, а саме:

— паливно-мастильні матеріали у кількості 245 тис. 963 літри орієнтовною вартістю 6 млн. 150 тис. гривень;

— хімічні присадки, які підвищують октанове число пального, що використовувались у процесі виготовлення паливно-мастильних матеріалів, у кількості 64 діжки об’ємом 200 л. орієнтовною вартістю 250 тис. гривень.

Триває досудове розслідування.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code