На Київщині ввели в експлуатацію найбільшу сонячну електростанцію потужністю 6 МВт

Перегляди: 419

Завдяки роботі сонячної електростанції, що розташована у селі Велика Димерка, вдасться зменшити викиди діоксиду вуглецю в атмосферу на 6,5 тис. тонн на рік

4f8448

Про це повідомляє сайт trust.ua з посиланням на прес-службу Державного агентства з питань енергоефективності та енергозбереження.

На Київщині, поблизу села Велика Димерка була введена в експлуатацію сонячна електростанція потужністю 6 МВт. Димерська сонячна електростанція була побудована компанією UDPR ще в липні 2017 року. На електростанції, площею в 13 га, встановлено 22 222 сонячних модулів. Потужність всього комплексу складає 6 МВт. На рік тут планують виробляти близько 6800 МВт електроенергії.

«Димерська сонячна електростанція» є пілотним проектом для компанії UDPR. Спорудження комплексу та підключення до мережі здійснювалось весною та влітку 2017 року.

Відзначимо, що з 1 жовтня 2014 року Кабінетом міністрів України було затверджено Національний план дій з відновлюваної енергетики до 2020 року, згідно з яким передбачається збільшення частки поновлюваних джерел в загальному балансі генерації електроенергії України з 6-8% до 11%.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code