На Кіровоградщині викрито потужне виробництво фальсифікованих нафтопродуктів

Перегляди: 928

Готову продукцію за фіктивними документами реалізовували комерційним та бюджетних установам

У  Світловодську знаходився підпільний нафтопереробний завод. Готову продукцію за фіктивними документами реалізовували комерційним та бюджетних установам. Під час обшуків поліцейські вилучили близько мільйона гривень та 250 тонн пального.

Керівництво підприємства не тільки налагодило прибутковий бізнес, а також знайшло можливість заробляти на обмані.

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Кіровоградській області ДЗЕ Нацполіції спільно зі слідчими обласної поліції припинили потужне підпільне виробництво нафтопродуктів.

Спочатку оперативники УЗЕ встановили, що дане підприємство займається не тільки реалізацією неякісного пального на території області, а ще і його виробництвом.

Підпільний «НПЗ» знаходився у м. Світловодськ. Виготовлену паливну суміш реалізовували через ряд фіктивних фірм реальним підприємствам як високоякісне пальне. Для маскування незаконної діяльності підробляли документи бухгалтерської та податкової звітності. Продаж паливних матеріалів здійснювався через автозаправну станцію.

 

За такою схемою було реалізовано фальсифікованої паливо-мастильної продукції на 127,4 мільйона гривень.

Оперативники УЗЕ у Кіровоградській області та слідчі обласної поліції провели санкціоновані  обшуки на Полтавщині та Кіровоградщині.

У Кременчуці поліцейські вилучили в офісі товариства 929 тисяч гривень, комп'ютерну техніку, фінансово-господарську документацію.

На території нафтобази та АЗС вилучили 250 тонн компонентів для виготовлення бензинів марки А-92 та А-95, 12 тисяч гривень та фінансову документацію.

Працівники УЗЕ та слідства поліції встановлюють коло суб'єктів господарської діяльності, які також могли бути залучені до фінансових махінацій.

Відповідно ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України аферистам, які незаконно отримали з бюджету кошти загрожує до 8-ми років ув'язнення.

Джерело: vidomosti-ua.com

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code