На Волинській митниці ДФС процвітають схеми хабарництва, — ЗМІ

Перегляди: 449

На Волинській митниці ДФС процвітають схеми хабарництва, — ЗМІ

На Волинській митниці ДФС процвітають схеми хабарництва, - ЗМІ

Вищі чини Волинської митниці погоріли на хабарі і затримані прокуратурою. Наразі ведеться слідство. Про це йдеться у сюжеті програми «Гроші» (телеканал 1+1).

Волинська митниця вже довгий час  славиться своїми контрабандними схемами по перевозці через кордон цигарок та бурштину, але з появою нового керівництва, Український кордон почали перетинати більш масштабні товари — небезпечна вогнепальна альтерилійська зброя.

gordeev

За даними місцевих ЗМІ, організацією даних схем керує ніхто інший як голова Волинської митниці  — Віктор Кривіцький. Який за недовгий час свого перебування на посту начальника митниці налагодив злачні для нього схеми, внаслідок яких за відповідний хабар через митні пункти, зокрема митний пункт Ягодин, з території України до сусідньої Польщі надходять нелегальні товари.

Підтвердженням цього є  повідомлення Польського каналу новин «TVN24». Так  31 березня 2017 року в результаті проведення митного контролю у прикордонному пункті пропуску в Дорогуську була попереджена спроба ввезення до Польщі компонентів корабельної артилерійської установки AK-630 калібром 30 мм. , призначена для збиття повітряних цілей, зокрема керованих ракет та літаків. Гармату з замком радянського виробництва перевозили фургоном на українській реєстрації. Дана зброя згідно документів була  задекларована як гідравлічний компонент.

gordeev

Цікаво й те, що дане  авто без усіляких проблем, нелегально перетнуло Український кордон, і ніхто з митників українського посту Ягодин, нічого  підозрілого не виявив.

ЗМІ повідомляють, що за нелегальні  схеми, які організував Віктор Кривіцький, а разом з ним ціла мережа митників, у тому числі начальник митного посту Ягодин, були викриті безпосередньо на посту Ягодин. Прокуратура веде слідство.

Источник Антикор

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code