Наближена до голови району Харкова фірма отримала півсотні угод перед самоліквідацією

Перегляди: 355

Департамент житлового господарства Харківської міськради уклав з ТОВ «Спеціалізований «Проектно будівельний монтажний поїзд-753» низку угод щодо ремонту житлових будинків та ліфтів на загальну суму 4,08 млн грн. Про це повідомляє «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на розміщенні в системі «Прозоро» звіти департамента міськради

images

Всього департамент уклав 51 договір, 49 з яких були підписані в листопаді 2016 року.

«СПБМП-753» знаходиться у стадії ліквідації з 18 жовтня, його діяльність має бути припинено до 21 грудня. Фірма спочатку була зареєстрована на Світлану Керро, а потім переписано на Олега Стальмакова. Обоє є наближеними до родини керівника  Адміністрації Холодногірського  району  Харкова Максима Мусєєва. Зокрема, Стальмаков відомий як водій АТП Харківського метрополітену та як персональний водій Мусєєва. Стальмаков також був власником ще однієї фірми – ТОВ «Стальма». Зараз вона переписана на Віру Серікову, яка відома як директор комунального виробничого житлово-експлуатаційного підприємства Холодногірського району.

У «Стальма» було два офіційних телефони. Один з них –  (057) 712 51 15, є контактним для ПП «Компанія Лот-Сервіс ХХІ», співвласницею котрої є Ніна Дмитрівна Мусєєва. Це, ймовірно, мати Максима Мусєєва, з котрим вона зареєстрована за однією адресою.

Усі три компанії – «ПБМП – 753», «Стальма», і «Лот-Сервіс» – приписані за однією адресою в Харкові – вул. Суздальські ряди,12.Ця ж адреса і цей же телефон були свого часу закріплені за ТОВ «Продтехзем» самого Максима Мусєєва, однак наразі фірма змінила власника, координати й контакти.

З 2011 року директором «ПБМП – 753» є Світлана Єрьоменко. Зараз вона є й засновником підприємства. У січні 2016 року суд звільнив від кримінальної відповідальності директора цієї фірми та старшого майстра, яких визнали винними у службовій недбалості, що призвела до загибелі дитини у ліфті, який обслуговувала ця фірма. Обох віддали на поруки колективу.

«СПБМП-753» також фігурує у низці кримінальних проваджень щодо корупційних правопорушень. Зокрема, в справі про виведення 25 млн грн. з КП «Жилкомсервіс».

Источник Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code