НАБУ влаштувало обшуки у Запорізькій ОДА по земельній схемі після губернаторського рапорту про інвентаризації земель

Перегляди: 405

Національне антикорупційне бюро підозрює посадовців Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області та Запорізької облдержадміністрації в використанні службового становища для отримання неправомірної вигоди від юросіб, що спричинило збитки державі та державним підприємствам в сумі близько

zoga

Про це НАБУ повідомило на свій сторінці в Facebook.В агентстві уточнили, що у вівторок було проведено п’ять обшуків.

За даними ЗМІ, НАБУ провела обшуки у кабінеті заступник голови Запорізької ОДА Едуарда Гугніна.

На початку минулого року Запорізька ОДА запустила проект «Урожай-2016». Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль називав метою проекту виявлення в області сільськогосподарських угідь, що обробляються незаконно, без сплати податків.

Під кінець року губернатор відрапортував, що було обстежено майже 2 млн га. Було виявлено, що незаконно використовуються 34 тис га державної землі. За результатами перевірки було укладено 109 договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення з юридичними і фізичними особами на загальну площу 2,8 тис га.

Але за даними ЗМІ, тільки восени три фірми – ТОВ «Сільськогосподарське виробниче товариство по забезпеченню інвалідів», «Запорізьке сільськогосподарське товариство забезпечення інвалідів» та ТОВ «Дніпровське сільськогосподарське товариство по забезпеченню інвалідів» отримали у користування майже 5 тис га.

У свою чергу народний депутат  Сергій Соболєв (Батьківщина) звинуватив, що через проект «Урожай-2016» було виведено 30 тис га на фірми, які близькі до Бриля. Підставою для оборудок нібито були підписані головою ЗОДА розпорядження.

В грудні Генпрокуратура заявила, що передала до НАБУ інформацію про неподання електронної декларації головою Запорізької обласної державної адміністрації Костянтином Брилем.

Источник Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code