Нацбанк під керівництвом Арбузова роздав на рекламу 41 мільйон – перепало і Ложкіну

Перегляди: 507

Слідчі Генеральної прокуратури виявили, що Національний банк України у 2012 році без проведення процедур закупівлі уклав сім рекламних договорів загальною вартістю 41,3 млн грн

Про це свідчить ухвала Печерського районного суду міста Києва від 15 жовтня.

НБУ незаконно закупив послуги з розміщення інформації у засобах масової інформації. НБУ уклав договори з ТОВ «Стиль Медіа», ТОВ «Клік», ТОВ «Торговий дім «Дельта-Інвест»», ТОВ «Український інститут розвитку медіа» колишньої прес-секретарки Леоніда Кучми Олени Громницької, ПАТ «Українська Медіа Корпорація» та ТОВ «Видавничій дім Український Медіа Холдінг» Бориса Ложкіна.

Нагадаємо, у 2013 році Борис Ложкін продав «Український медіа холдинг» угрупуванню Сергія Курченка, яке співпрацювало з Сергієм Арбузовим. Нині Ложкін очолює Адміністрацію президента, а Арбузов знаходиться в розшуку.

Крім того, зафіксовані процедурні порушення на тендерах НБУ за 2012—2014 рр., які призводять до необхідності відміни чотирьох закупівель: послуги з впровадження системи ServiceDesk (договір з ТОВ «Інлайн Груп Захід» на 4,84 млн грн); закупівля машин конторських/офісних (договір з ТДВ «Інженерно-будівельна фірма «ЛДС» на 3,04 млн грн.); закупівля комп’ютерів, принтерів, сканерів, факсів (договір з ТОВ «Навігатор» на 25,74 млн грн), закупівля комп’ютерів, принтерів, сканерів, факсів (договір з ТОВ «Навігатор» на 27,39 млн грн).

Суд надав слідчому ГПУ тимчасовий доступ до оригіналів особових справ екс-голови НБУ Сергія Арбузова (з 23.12.2010 по 23.12.2012) і його радника, що курувала питання, пов’язані із засобами масової інформації та громадських стосунків з Нацбанком України.

Джерело: Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code