Нацполіція забрала нелегальні обмінники під свій «дах»?

Перегляди: 581

Нелегальні пункти обміну валют змушують укласти з фінансовою компанією «Абсолют Фінанс» агентські договори, за якими щомісячний агентський платіж на користь фінансової компанії становить $800 — сума, що дивним чином збігається з «даховою», яку раніше нелегали сплачували безпосередньо поліції. Про це на своїй сторінці написав журналіст Олександр Дубинський

«На сьогодні „під дахом“ „Абсолют Фінанс“ уже близько 4 500 пунктів обміну валют. Після операції Нацполіціі очікується, що їх буде близько 8000.

А тепер проста математика: 8000 пунктів обміну та по $800 в місяць — це майже 6.5 мільйонів доларів.

В суммі 78 мільйонів доларів на рік», — пише Дубінський.

Слідуючи цьому, виходить, що якщо раніше пункти обміну нелегально платили Нацполіції «за дах» по $800, то тепер цю ж саму суму за той самий «дах» вони платитимуть «Абсолют Фінансу» — тільки уже легально, зі згоди НБУ та Департаменту із захисту економіки.

Тож наразі лишається незрозумілим: НБУ, Нацполіція та Департамент із захисту економіки боряться з незаконними пунктами обміну валют чи лише намагаються на цьому гарно заробити, прикриваючись так званими «ліцензіями».

За його словами, в реальності володіє «Абсолют Фінанс» такий собі Олександр Турчинов, діловим партнером якого називають якогось Арсена Авакова. Невже міністр внутрішніх справ вирішив відібрати «хліб» у голови НБУ Гонтаревої та взявся сам «кришувати» обмінники.

Источник: Znaj

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code