Нацрада оштрафувала СТБ на 1,65 млн грн за трансляцію передач, що травмують дитячу психіку

Перегляди: 507

В цілому ці передачі могли переглядати від 17,8 тис. до 819 тис. підлітків

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення наклала на телеканал СТБ штраф у розмірі 1,655 млн грн за трансляцію телепередач, які можуть негативно впливати на моральний розвиток дітей та підлітків. Про це повідомив член Нацкомісії Сергій Костинський на своїй сторінці в Facebook.

«Моніторингом Національної ради встановлено, що окремі епізоди передач „МастерШеф“, „Хата на тата“, „Битва екстрасенсів“, „Один за всіх“ містили сцени жорстокості, насильства, непристойні слова і жести тощо та транслювалися в час, доступний для дітей», — повідомив Костинський.

Відзначається, що в цілому ці передачі могли переглядати від 17,8 тис. до 819 тис. підлітків.

Костинський нагадав, що в минулому році СТБ допустив аналогічні порушення, за що отримав від Нацради більш м'яку санкцію — попередження. Й оскільки телекомпанія не виправила помилки, згідно із законом, цього разу Національна рада стягнула з неї штраф у розмірі 10% від суми ліцензійного збору.

У той же час, повідомив Костинський, за результатами позапланової перевірки СТБ щодо резонансної передачі «Битва екстрасенсів» штрафні санкції на телеканал накладено не було. Факт випуску цієї передачі лише «взяли до відома».

Нагадаємо, що раніше Нацрада з ТБ призначила позапланову перевірку телеканалу СТБ у зв'язку з показом програми «Битва екстрасенсів» російського виробництва за участю російських військових, які воювали на боці бойовиків «ЛДНР».

Источник 112

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code