«Нафтогаз» на 45% підняв ціну на газ для населення за місячним тарифом і на 10% — за річним

Перегляди: 139

Зростання цін у компанії пояснили підвищенням вартості газу на європейських газових хабах

5f476d9401e21

Компанія «Нафтогаз України» опублікувала вересневі ціни на газ для побутових споживачів.

Згідно з повідомленням на сайті компанії, вереснева ціна на природний газ в рамках тарифу «Місячний» становить 4,7 грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки), що на 45,1%, або 1,46 грн/куб. м, перевищує серпневу ціну.

Крім того, в рамках тарифу «Річний» з 16 по 30 вересня газ подорожчає ще на 10,8% (0,51 грн/куб. м) — до 5,24 грн/куб. м.

У «Нафтогазі» зростання цін пояснюють підвищенням вартості газу на європейських газових хабах, яке традиційно відбувається напередодні опалювального сезону.

«Разом з тим, цього року збільшення цін є відносно помірним, враховуючи великі запаси газу в українських підземних сховищах газу», — зазначають у компанії.

У «Нафтогазі» нагадують, що тариф «Річний» допомагає застрахуватися від зростання цін на газ в період високих цін (опалювальний сезон). Тож всі охочі можуть зафіксувати ціну газу на 12 місяців і платити за блакитне паливо рівними частинами впродовж року.

У липні «Нафтогаз» збільшив  ціну на природний газ для населення на 7,2%, або на 155 грн/тис. куб. м порівняно з червнем — до 2 297,53 грн/тис. куб. м.

Перед тим у компанії кілька місяців поспіль звітували про зниження ціни на газ.

Источник lb.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code