Найцікавіше, що ви могли пропустити. Огляд подій минулого тижня

Перегляди: 353

Сайт зібрав найзначніші події минулого тижня, які Ви могли пропустити. Залишайтеся в курсі важливих новин з життя нашого міста разом з нами

bila_cerkva (1)

Про це повідомляє інформаційний портал «zerkalo.mk.ua», з посиланням на сайт «04563.com.ua».

1. У Білій Церкві міська влада планує підвищити тариф на перевезення у тролейбусах та на міських автобусних маршрутах.Відповідне повідомлення було опубліковано у міській газеті «Громадське суспільство». Як відзначається, проект регулярного акта розроблено з метою приведення тарифу на проїзд у міському громадському транспорті до економічно обґрунтованого рівня.

2. У Білій Церкві спорудять найдовшу у світі скульптуру — «Шлях до соборності України». Скульптуру зведуть у кольорах державного прапору, у сучасному мозаїчному стилі з цеглин ручної роботи, кожна з яких буде мати іменну символіку. Будь-який житель міста чи держави матиме можливість, за бажанням, замовити цеглинку зі своїм іменем й таким чином, стати частиною «Шляху до соборності України».

3. У Білій Церкві знизяться тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Зокрема, із тарифу було вилучено витрати на повірку лічильників води встановлених в приватних будинках (демонтаж, повірка, монтаж, транспортування та опломбування лічильника).

4. У Білій Церкві створять комунальне підприємство міської ради «Муніципальна варта». Серед повноважень муніципалів – виявлення порушень законодавства у сфері благоустрою, сюди належать і зовнішня реклама, і несанкціонована торгівля. Також муніципальна варта братиме участь у забезпеченні безпеки дорожнього руху та боротьбі з дитячою бездоглядністю і правопорушеннями неповнолітніх. Детальніше ознайомитись зі Статутом нового підприємства можна за посиланням: Муніципальна варта.

5. Дитячо-юнацька спортивна школа №1 у м.Біла Церква перемогла у Всеукраїнському конкурсі на кращий стан фізичного виховання в Україні у номінації «Кращий позашкільний навчальний заклад».

Слідкуйте за новинами на нашому сайті і завжди залишайтеся в курсі останніх подій.

Источник 04563.com.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code