Наші кнопкодави

Перегляди: 376

Борис Козир (БПП) та Артем Ільюк (Відродження) потрапили до списку кнопкодавів березня у Верховній Раді. Раніше Козира «ловили» на кнопкодавстві 5 разів

Загалом в березні 11 нардепів кнопкодавили 19 разів. Місяць став рекордним із фактів несобистого голосування за час роботи Верховної Ради 8 скликання. Антон Яценко встановив рекорд скликання, проголосувавши на 6-х місцях. Такі результати моніторингу фактів неособистого голосування Громадським рухом за березень 2017 р.

Зауважимо, ст. 84 Конституції України зобов’язує народних депутатів України голосувати особисто. У лютому ЧЕСНО зафіксував також 11 нардепів-кнопкодавів. Раніше назвалы головних кнопкодавів 2016 року та закликав нардепів ввести санкціїї за неособисте голосування у Верховній Раді в спецпроекті з «Української правдою».

Громадський рух ЧЕСНО фіксує факти кнопкодавства та бореться за дотримання народними депутатами конституційної вимоги голосувати особисто з 2011 р. З січня 2017 р. ЧЕСНО щомісячно оприлюднює антирейтинг кнопкодавів.

Источник Губернская неделя

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code