Насувається техногенна катастрофа! Міністр Омелян закриває очі на розкрадання провідної повітряної галузі країни

Перегляди: 439

Останні аварії в Борисполі лише квіточки, ягідки ще попереду

Screenshot_121

Днями в соцмережах бурхливо обговорювали аварію, яка сталася в головному аеропорту нашої країни «Борисполі». Літак авіакомпанії Міжнародні авіалінії України (МАУ, Київ) при рулюванні зачепив крилом автомобіль однієї з кейтерингових компаній. У зв’язку з цією подією довелося відкласти виліт літака.

Аварія Бориспіль

Криза в «Украерорусі»

Для непосвяченої людини все це може здатися звичайними форс-мажорами, хоча насправді це не так. Ситуація з підприємством, яке відповідає в Україні за аеропорти та гарантування безпеки польотів, зараз украй критична. За прогнозами фахівців, якщо не буде вжито заходів, то повітряна галузь країни просто зупиниться, і про жодні польоти взагалі не буде йтися.

Уся річ у тому, що підприємством «Украерорух» уже кілька років керує людина, якій глибоко наплювати на те, що буде далі з цією галуззю. Її звуть Дмитро Бабейчук, про його недолугість уже свідчить те, що останнім часом фактично підприємством керує не він, а його заступник з авіаційної безпеки, режиму та охорони Віктор Шевчук. Про те, що це за людина, розповіли працівники авіакомпанії «Украерорух».

«Він за підтримки директора постійно принижує, шантажує і погрожує льотно-інженерному складу, в результаті чого звільняються висококваліфіковані фахівці, – кажуть працівники. – Блокується оплата за навчання льотчиків, у зв’язку з чим їм доводиться сплачувати власним коштом».

Саботують роботу підприємства не лише ці двоє, а й їхні колеги: виконувач обов’язків директора з підтримки виробничої діяльності Віктор Мельников і перший заступник Сергій Гомболевський. При цьому останній також «прославився» тим, що за його потурання «Украерорух» позбувся 401 млн гривень, які осіли в збанкрутілому Платинум Банку. Хоча правильніше сказати, напевно, осіли в кишенях у зацікавлених осіб, оскільки Гомболевський пов’язаний з основними акціонерами Платинум Банку.

Жаби-мандрівниці

Цікаво, що адміністрація «Украероруху» змушуючи персонал самим оплачувати своє підвищення кваліфікації та навчання льотчиків, сама ж оплачує свої капризи з фонду підприємства. Днями відбулася конференція диспетчерського складу, під час якої було виявлено перельоти вищевказаних осіб державним коштом. Із протоколу засідання випливає, що тепер Бабейчуку і Ко доведеться подати звітність за свої закордонні поїздки у 2016—2017 роках.

За це проголосували всі без винятку члени конференції.

Крім цього, на цій зустрічі вирішили скликати позачергову Конференцію всього диспетчерського складу «Украероруху», на якій навіть був присутній представник Міністерства інфраструктури Андрій Галущак. Загалом, це мало вирішити всі питання, оскільки ніхто не міг припустити, що Андрій Галущак буде закривати очі на численні порушення, повальну корупцію і взагалі – безпеку авіаперевезень в Україні. Але оскільки колишні зустрічі та бажання домовитися полюбовно з директоратом підприємства ні до чого не призвели, крім посилення цькування, колектив вирішив підстрахуватися.

Вийшло, що надія колективу – Андрій Галущак – просто промовчав і пішов геть. Жодної реакції Міністерства інфраструктури або особисто Омеляна не було. Виходить, великим чиновникам просто наплювати не лише на бюджети державної структури, а й на життя сотень людей, які щодня відлітають і прилітають в Україну!

Утомлені від беззаконня і свавілля Бабейчука і Ко, вони також вирішили звернутися до Міністерства інфраструктури, Служби безпеки України (є факти, що серед керівництва є люди, які працюють на іноземні спецслужби і цілеспрямовано руйнують галузь), Кабінету міністрів України, прем’єра Володимира Гройсмана, Національного антикорупційного бюро України, РНБО та інших інстанцій.

Підніміть мені повіки

Такий великий перелік не дивує. Оскільки всі благання про допомогу, відкриті листи до глави Мінінфраструктури Володимира Омеляна залишилися без відповіді. Колектив вказував на невідповідність посадам Дмитра Бобейчука і його кліки. Навіть той факт, що Бориспільською міською прокуратурою відкрито кримінальні справи проти Шевчука, Віктора Мельникова, а також вищезазначеного любителя Платинум Банку Сергія Гомболевского, не справили жодного ефекту.

Судячи з усього, Омеляна влаштовує ситуація, що склалася в галузі. І те, що з дня на день перестануть працювати українські аеропорти, а політ на літаку може перетворитися на російську рулетку – його не лякає. Адже, як і більшість чиновників, він живе за принципом «а після нас хоч потоп». Тим паче, що тривале і вперте мовчання міністра Омеляна вже давно пов’язують із тим, що він отримує подяку в твердій валюті за те, що просто не втручається в ситуацію. А потім? Потім міністр за своїм звичаєм писатиме в Фейсбук гнівні пости та звинувачуватиме всіх навколо, головне зняти відповідальність із себе.

Але колектив Украероруху не втрачає надії на справедливе вирішення цього питання. Під час конференції, про яку ми писали вище, делегати постановили: «Висловити недовіру Бабейчуку Д. Г., Мельникову В. А., Гомболевскому С. Є., Шевчуку В. Н., Солдатову В. Н, з подальшим звільненням з Украероруху». Тепер Володимиру Омеляну не відкрутитися, і все ж таки доведеться вирішити, на чиєму він боці: бандитів або трудового колективу.

За це рішення проголосували 28 присутніх делегатів. Проти не висловився ніхто!

Источник politeka

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code