НАЗК детально перевірить декларації 20 чиновників, зокрема судді-фігуранта розслідування «Наших грошей»

Перегляди: 441

Національна агенція із запобігання корупції проведе повну перевірку декларацій 20 чиновників, серед яких фігурант розслідування програми «Наші гроші», суддя Солом'янського суду Олександр Бобровник

bobr

Згідно з рішенням від 22 червня, таку перевірку доручено провести заступнику голови НАЗК Руслану Радецькому. Про це йдеться у відповіді відомства на запит керівника відділу протидії корупції Центру «Ейдос» Гліба Канєвського.

Окрім судді Бобровника, у списку з 20 осіб є 3 народні депутати: Наталія Агафонова (БПП), Станіслав Березкін (Відродження), Дмитро Добродомов (позафракційний) та 2 представники вищого менеджменту державних підприємств — директора авіакомпанії «Украерорух» Віктора Шевчука і віце-президента ДП «Антонов».

Також НАЗК вирішило провести повну перевірку декларації першого заступника директора НАБУ Гізо Углави.

У списку для перевірки також прокурор Мукачівської місцевої прокуратури Андрій Заповітний, заступник прокурора Сумської області Сергій Маслюк, суддя господарського суду Рівненської області Вадим Торчинюк, перший заступник військового прокурора Центрального регіону України Петро Візнюк і керівник Київської місцевої прокуратури №2 Валерій Доценко.

b1b2

Нагадаємо, раніше журналісти «Наших грошей» з'ясували, що слідчий суддя, якому найчастіше потрапляють справи НАБУ, не вніс в декларацію дружину та її майно. Про це та неймовірну вірогідність авторозподілу — в сюжеті Анатолія Остапенка «Теорія ймовірностей».

Источник bihus.info

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code