«НЕ ТВЕРДИЙ НА ДОТИК»: ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ ПРОВЕЛА ЗАКУПІВЛЮ МИЛА ЗА БРУДНОЮ СХЕМОЮ

Перегляди: 418

Тендерний комітет Одеської залізниці відхилив 5 пропозицій, продемонструвавши багату уяву і закупив мило на 20% дорожче

1515005

Тендер на постачання 88,4 тисяч кілограмів мила господарського 72% для потреб Одеської залізниці завершився перемогою учасника, який запропонував далеко не найвигіднішу пропозицію. Підстави для відхилення 5 більш вигідних пропозицій досить цікаві.

Так при перевірці пакету документів ТОВ «Український папір» тендерний комітет зазначає, що документація учасника повністю відповідає тендерним вимогам. Проте пропозицію відхиляють через те, що зразок продукції (брусок господарського мила) «не твердий на дотик».

мило

Важко сказати як довести або спростувати цей факт адже жодні лабораторні аналізи не проводилися, а твердість визначалася виключно «дотиком» співробітників залізниці.

Наступного учасника ТОВ «Лінея» відхиляють з тих же причин: «шматки не тверді на дотик». Додатково тендерний комітет припустив, що наявність відбитку від натиску свідчить про додавання «глинистих матеріалів для часткової заміни жирів». Знову жодних аналізів, а хімічний склад господарського мила визначається все тим же чарівним «дотиком».

Зрештою переможцем стає шостий учасник у списку пропозицій ТОВ «Крістанол-В» з пропозицією 1,525 млн. грн., що на 275 тисяч гривень дорожче від пропозиції ТОВ «Український папір».

мило2

«Крістанол-В» не є виробником продукції, що типово для переможців тендерів Укрзалізниці. Фірма прописана в одному з офісних центрів Києва і займає офіс №25. В своїй пропозиції фірма зазначає виробником є черкаське підприємство «Фаворит 2020».

В довідці про працівників «Крістанол» зазначив, що має одного працівника – директора.

Довідка-9-кільк-прац-за-1-ДФ-та-кваліф

Статутний фонд   ТОВ «Крістанол-В» складає аж 2 000 гривень. При цьому фірма за 3 роки свого існування товариство виграло державних тендерів на 11 мільйонів гривень. Усі закупівлі Одеської, Придніпровської та Львівської філій Укрзалізниці.

При цьому фірма постачала залізниці абсолютно різні товари: флюс зварювальний, тосол, електроліти, сільгоспінструменти, сода та ін.

Можливо наступного разу тендерний комітет залізниці дійде до більш сучасних технологій оцінювання якості продукції ніж випробування «на дотик».

Источник zbk.org.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code