Недолюстровані прокурори на службі у шахраїв

Перегляди: 912
Незважаючи на задекларовані керівництвом держави зміни в системі правосуддя, насправді в слідчих органах залишається немало людей, якіготові за грошову винагороду «порішати» питання. Цим вміло користуються екс-регіонали та бізнесмени-шахраї для втілення власних інтересів. Ми дослідили одну із схем, яку використовують одіозні столичні ділки, і знайшли прокурорів, які йому допомагають

Нині Бориспільський відділ поліції розслідує кримінальне провадження відносно ТОВ «Гросер», чиїм майном незаконно заволодів Сергій Воронович (права рука Нвера Мхітаряна в корпорації «Познякижилбуд») та його соратники. Слідство частково довело вину Вороновича, Качуровського В. П. (голова правління «Уркбудінвестбанк», кум Вороновича), Дроздовського Ф. (власникТОВ Джи есгруп, кум Вороновича) та Жданка І. М. (оцінювач, який підробив вартість майна). Однак притягнення їх до кримінальної відповідальності вже довгий час блокується.

Схема булла наступною. Воронович, який є одним із засновників ТОВ «Гросер», вводить в оману інших учасників товариства, пропонуючи взяти кредит на нібито вигідних умовах в банку свого кума Качуровського. Таким чином, АТ «Уркбудінвестбанк» отримує в іпотеку нерухоме майно ТОВ «Гросер». Далі майно товариства реалізується у позасудовому порядку без звернення з позовом до ТОВ «Гросер» про стягнення заборгованості. Оцінщик Жданок І. М. занизив ринкову вартість майна, завдали збитків товариству на 6,5 млн грн (протии нього відкрите кримінальне провадження). Товарна біржа «Перспектива — Комодіті», порушуючи норми чинного законодавства, не розмістила в Інтернеті повідомлення про проведення відкритих торгів та не повідомила власників товариства про аукціон. В результаті власником майна стає ТОВ «Джи ЕсГруп», що належить іншому куму Вороновича — Дроздовському. Далі воно знову перепродане підконтрольній фірмі ТОВ «Солідарності компані».

Аби зберегти нерухомість, Воронович за допомогою київського «чорного нотаріуса» Хижняка А. переоформляє її на ТОВ «Інтертеймент компані» та ТОВ «Бізнесрепутація». Засновником обох товариств є офшорна сейшельська компанія «Дельта ФінЛімітед», оформлена на дружину Вороновича.

Новая

Коли справою зайнялися правоохоронні органи, Воронович з соратниками запропонували ТОВ «Гросер» хабар у розмірі 30 000$ за відзив позову. Отримавши декілька разів відмову, вони дали «останній шанс» все обдумати і пригрозили за ці самі гроші організувати не тільки закриття провадження, а й переслідування посадових осіб самого ТОВ «Гросер». У цьому ім мав допомогти начальник Наглядового відділення ГПУ за додержанням законів при провадженні досудового розслідування Петров Дмитро Васильович. Почувши «ні», шахраї почали діяти.

Матеріали справи було несподівано передано ГПУ на розгляд старшого прокурора вищезгаданого відділу Дубановському Геннадію. Його безпосереднім керівником є Дмитро Петров. З цього моменту почалось відверте затягування прави: провадження переправляється з установи до установи, що унеможливлює подальше досудове розслідування. Що мотивує даних «служителів закону» діяти подібним чином – питання риторичне.

Новая

Згідно декларації за 2013 рік на той момент 29-річний Петров мав 3 квартири і автомобіль Тойота Ленд Крузер Прадо 2012 року випуску, який тоді коштував понад 50 000$. Це при зарплаті 145 269 грн на рік. Де встиг молодий прокурор заробити на все це майно? Може, у вільний відроботи час він підробляв топ -менеджером крупної кампанії? Бо інакше виходить, що своїм успіхом він завдячує корупції.

Щодо Яковенка, то його, навпаки, треба пожаліти. Згідно його декларації, прокурор не має ні квартири, ні житлового будинка, ні авто. Так само як і його родина. Певно, на вокзалі ночує патріот. При цьому обоє успішно пройшли люстраційну перевірку.

Виникає питання: де ж довгоочікувані зміни? Де оновлення ГПУ? Як можуть захищати закон люди, що сумнівним чином наживали статки за часів Януковича? Доки такі кадри продовжуватимуть свою діяльність, до тих пір довіра до правоохоронних органівз алишатиметься на нульовому рівні.

Враховуючи суспільну значимість розслідування  ІБ «Корупціонер» «Недолюстровані прокурори на службі шахраїв» та факти, які можуть вказувати на незаконне збагачення прокурорів ГПУ,  наші журналісти підготували інформаційні запити до правоохоронних органів.

 

Вчора вони були передані до громадської приймальні ГПУ, де нам пообіцяли якнайшвидше їх розглянути.

Новая

Наші зусилляв же дали певний результат. Інформацію передали до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Сподіваємось, пан Холодницький і його підлеглі підтвердять реноме незалежного і справедливого органу та забезпечить всесторонній розгляд справи.

Нагадаємо, прокурори Петров Дмитро Васильович та Яковенко Сергій Сергійович підозрюються в отриманні хабара та мають сумнівні декларації.

Наведені факти потребуть негайноїреакції з боку керівництва ГПУ!

Джерело: korupcioner.info

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code