Німеччина виділила на допомогу потерпілим на Донбасі 760 тис. євро

Перегляди: 112

Україна отримає на реабілітацію потерпілих від військових дій на Донбасі 760 тисяч євро від Федерального уряду Німеччини

90922-1_large

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє прес-служба посольства Німеччини в Укаїні.

Динаміка міграції в Україні: де зареєстровано найбільше переселенців

Зазначається, що фінансування Німеччина надає Мальтійській службі допомоги у Світі для продовження проекту, який ця служба здійснює в Україні — «Внесок у психосоціальну стабілізацію потерпілих у конфлікті в Україні».

«У минулому Федеральний уряд уже надав Мальтійській службі 2 мільйони євро для гуманітарних заходів допомоги, спрямованої внутрішньо переміщеним особам і потерпілим від конфлікту в Україні», — зазначили в прес-службі.

У посольстві додали, що із 2018 року в рамках проекту було надано допомогу понад 7000 потерпілих. У 2019 році стартує нова фаза допоміжного проекту в громадах Луганської та Донецької областей уздовж лінії розмежування, які перебувають на підконтрольній українському уряду території.

«З цією метою відкриваються кілька центрів психосоціальної адаптації. Також у віддалених громадах людей, які потребують допомоги, відвідуватимуть мобільні команди підтримки», — додали в прес-службі.

Источник slovoidilo

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code