Новий губернатор Київської області побував на заводі «РОСАВА»

Перегляди: 174

17 липня на завод «Росава» приїздив голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян. Повідомляє прес-служба Київської ОДА

6

Це був перший робочий візит губернатора на єдине в Україні підприємство з виробництва шин. Делегація відвідала складальний цех та вулканізації шин.

Екскурсію особисто проводив генеральний директор ПрАТ «Росава» Олександр Даліба. Розказав про технологічне виробництво шин.

Чиновники з міської та районної адміністрації разом з представниками з області побували у виробничих приміщеннях. Оглянули цех, де облаштована експозиція готових шин-новинок останніх років. Там побачили шини легкової і легковантажної груп: зимові PREMIORRI VIAMAGGIORE Z PLUS, ROSAVA SNOWGARD, ROSAVA SNOWGARD-VAN; літні ROSAVA ITEGRO, Premiorri Solazo S Plus; всесезонні PREMIORRI VIMERO SUV, а також шини для військової та сільськогосподарської техніки.

Губернатора столичної області особливо зацікавив технологічний процес складання шин на двох сучасних комплексах EХХIUM компанії VMI Holland BV (Нідерланди).

1 (1)

"Сьогодні — це високотехнологічна і соціально відповідальна компанія з сучасними методами управління. Виробничі потужності становлять 6 млн шин на рік. Продукція, що випускається, реалізується на ринку України — 57%, 43% — на експортних ринках (країни Європи, Америки, Африки, Азії), — повідомляють у прес-службі.

«Росава» — компанія, що наразі має два виробничі майданчики з випуску шин легкової та легковантажної продукції. Потужне виробництво великогабаритних і агрошин. Асортимент понад 250 типорозмірів шин. 50% продукції реалізують на українському ринку. Крім того білоцерківські шини користуються популярністю в 60 країнах світу.

Источник gazeta.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code