Новий порядок оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Перегляди: 407

Нагадаємо, що з 1 січня 2017 року Кабінет Міністрів змінив порядок організації оздоровлення зазначених категорій громадян

13dcab (1)

Постановою № 854 від 23 листопада 2016 року затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі – Порядок).

Згідно з документом, передбачається що буде укладено трьохсторонню угоду між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням соціального захисту населення.

Так, постраждалі громадяни мають право вільного вибору закладу відповідного профілю, а також можуть, за бажанням, доплачувати додаткові послуги у випадку недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості путівки у вибраному закладі.

Путівками будуть забезпечуватись громадяни у порядку черговості написання заяв. У випадку, коли громадянин має право на санаторне-курортне лікування за двома або більше законами, їм буде надаватися право вибору забезпечення путівкою за одним із них.

Якщо ж громадянину відмовили у прийнятті на санаторно-курортне лікування до вибраного ним закладу, йому буде запропоновано вибрати інший заклад.

Якщо громадянин не отримує путівки в поточному році, то за ним зберігається право на забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги на наступний рік за умови поновлення медичної довідки 070/о, якщо строк дії попередньої закінчився.

Громадяни, які відносяться до 1-ої категорії, один із батьків дитини з інвалідністю, або особа, яка їх замінює, у випадку відмови від отримання санаторного лікування або відпочинку з 1 січня 2018 року можуть отримати грошову компенсацію у розмірі середньої вартості путівки в Україні.

За більш детальною інформацією звертайтеся у відділ питань організації оздоровлення за телефонами: 5-59-62, 5-59-82.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code