ОБРАНО КРАЩИЙ ЕСКІЗНИЙ ПРОЕКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ ПЛОЩІ ПО ВУЛ.ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Перегляди: 166

Під час сесійного засідання, яке відбулося 27 вересня ц.р. міський голова Геннадій Дикий оголосив підсумки конкурсу на  кращий  ескізний проект реконструкції площі по вул.Героїв Небесної Сотні зі спорудженням  пам'ятника з метою вшанування загиблих Героїв Небесної Сотні (під час «Революції Гідності») та загиблих борців за волю і незалежність України в антитерористичній операції на сході України

2526bda451430de71c6347d23a0b5cee_L

Отож, переможцем став проект у виконанні авторського колективу — архітектурна майстерня «АММІ»: Жихарев Роман, Міщенко Валерій, Жихарева Катерина, Міщенко В’ячеслав  за участі Дробота Костянтина, Шаравари Юрія.Варто зауважити, що конкурс відбувся у Білій Церкві у два етапи. Для ознайомлення жителів міста з поданими ескізами та врахування думки громадськості під час роботи журі, у центральній бібліотеці було організовано виставку проектів. У  першому турі  брали участь 8 ескізних проектів авторів та авторських колективів з Києва, Львова, Білої Церкви. За результатами  було вирішено провести другий етап конкурсу. У ІІ турі конкурсу було представлено 6 ескізних проектів – з числа тих, які за результатами першого туру посіли ІІ, ІІІ місця, а також ті, які отримали заохочувальні призи.

Нагадаємо, встановити пам'ятник планують на площі Героїв Небесної сотні, де нині розташована автостоянка (по вул. Героїв Небесної сотні). Договір оренди земельної ділянки завершується у 2018 році.

За матеріалами сайту БМР

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code