Одеський порт – де-юре державний, але по факту працює на приватні мережі: шокуюче розслідування

Перегляди: 261

Одеський морський торговий порт – міжнародний транспортний вузол, через який щодня проходять тисячі тонн вантажів. Це унікальний актив держави, теоретично він міг би збагачувати тисячами мільярдів щороку. Але ж не в цій країні.

aerial_port05

Порт – це величезний живий організм. Термінали, митниця, склади, й офіційно все майно на його території належить державі. Доправити вантаж до корабля чи, навпаки, отримати – це справжній шлях крізь терни: скрізь треба платити.

І справа навіть не в таксі, яку знімають з кожної машини, що заїжджає на територію Одеського порту, а в тому, куди й кому врешті ці гроші потрапляють.

Через недбальство чиновників навколо підприємства паразитують сумнівні приватні компанії, які не гребують заробляти на кожному квадратному метрі. І поки дирекція порту з міцним політичним дахом звітує про перемоги та успіхи, лишень за перший квартал 2017 року прибутки впали 8 разів.

Тим часом, через морські ворота Одещини проходять корупційні потоки, що вимірюються мільйонами доларів.

Як державне майно опинилося у користуванні приватних компаній та скільки це коштує кожному з нас – дивіться у розслідуванні.

Источник 24tv

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code